Dlaczego my?

Operator medyczny

Grupa LUX MED - prywatna opieka medyczna

Dobry prywatny pakiet medyczny musi być czymś więcej niż świadczeniem usług lekarskich, profilaktycznych czy diagnostycznych. To zobowiązanie: wybierając MedicCentre operator medyczny Grupa LUX MED pokazujesz, jak ufasz naszym markom. My nie rozczarowujemy - pakiety medyczne to dla nas narzędzie do tego, by dbać o zdrowie, samopoczucie i dobrą codzienność pacjentów. Dlaczego warto wybrać MedicCentre operator medyczny Grupa LUX MED?

Przejrzyste reguły: od cen po świadczone usługi medyczne

Dbamy o to, by utrzymać zaufanie, jakim pacjenci obdarzają Grupę LUX MED od lat. Zróżnicowany cennik prywatnych pakietów medycznych MedicCentre, szeroki - i regularnie rozbudowywany - zakres usług, precyzyjnie określone usługi medyczne - wszystko to sprawia, że pacjenci mają pełną kontrolę nad tym, jak świadczona jest wobec nich opieka lekarska. MedicCentre operator medyczny Grupa LUX MED to brak ukrytych cen, przejrzyste pakiety medyczne i dbałość o detale.

 

Szeroka oferta - od sieci placówek po specjalizacje lekarzy

Sieć ponad 800 lokalizacji, w których zapewniana jest prywatna pomoc lekarska pozwala na kompleksową opiekę. Pakiety medyczne w MedicCentre to ochrona gdziekolwiek jesteś - bez formalności i poszukiwania specjalisty. Szybkie procesy rejestracji - telefonicznie lub przez internet - i konkretne wskazanie terminu to droga do szybkiej diagnostyki i rozpoczęcia leczenia. Każdy pakiet medyczny to również bezpośredni dostęp do lekarzy-specjalistów - bez niepewności o termin. To wyłącznie od pacjenta zależy, jak szeroki ma być zakres prywatnej opieki medycznej.

 

Prywatne konsultacje medyczne w domu

Dbamy o to, by chorzy szybko wracali do zdrowia. Prywatne pakiety medyczne z wizytami domowymi czy konsultacje udzielane przez internet sprzyjają szybszej diagnostyce oraz wytyczeniu drogi leczenia w ogólnych i podstawowych schorzeniach. Przy bardziej zaawansowanych zapewniamy wszechstronną pomoc: od dogodnych terminów wizyt w placówkach po szybkie zaplanowanie badań laboratoryjnych czy diagnostycznych.

 

Zróżnicowane zakresy pakietów medycznych

Dobre pakiety medyczne muszą cechować się zróżnicowaniem - tak, aby prywatne abonamenty lekarskie dostosować zarówno do własnych potrzeb, budżetu jak i sytuacji życiowej. Innej opieki lekarskiej potrzebuje rodzina korzystająca z pakietów dla dorosłych i dzieci, a innego - osoba starsza, ukierunkowana na wizyty u specjalistów. MedicCentre operator medyczny Grupa LUX MED to wyjątkowe zróżnicowanie oferty: zapewniamy zarówno tanie pakiety medyczne dla singli, seniorów jak i dla par czy dla rodzin z dziećmi. Szeroki zakres usług oraz różnorodne warianty cenowe pakietów pozwalają dobrać je do konkretnego budżetu.

Oferty dostępne tylko dla klientów Santander Bank Polska – zaloguj się do bankowości elektronicznej Santander i wybierz zakładkę e-Zdrowie